
Podróże, te małe i te duże to dla mnie zawsze relaks czy to na trawie, czy to na piasku, leżaku, hamaku czy też z plecakiem na szlaku. To zwiedzanie, poznawanie, smakowanie i rozkoszowanie się chwilą, widokiem oraz dźwiękami natury. To także wspomnienia, wrażenia jak również doświadczenia. Tu znajdziesz relacje i opisy miejsc widzianych z mojej perspektywy. Postaram się przekazać co warto zobaczyć, gdzie i czego warto skosztować.

Zazwyczaj to letnie miesiące kojarzą się z malinami, natomiast jak smakują w zimę? Na przełomie roku dostępne są jedynie mrożone ale i tak smakują obłędnie, przyprawiają zimę letnim słońcem, wzmacniając nasz organizm i chroniąc przed infekcjami tak typowymi dla tego czasu. Deser dostarczy łasuchom słodkich doznań oraz ubarwi zimę kolorami lata.
Strona 3 z 8

